PG 5.díl-Splněno

8. srpna 2011 v 11:26 | Doragon |  Příští generace
Tak... a tady je objasnění 4. dílu a něco navíc :P :D

Sáhl si na opasek a já zavřela oči.NEchtěla jsem to vidět. Teď to na mě vytáhne. Nechci vidět tu ohavnou věc. No... i když.. né nechci to vidět. Už to chci mít za sebou.
"Použila jsi na mě sexy techniku. Ale né proto, abys získala rolničku ale tvým hlavním záměrem bylo zjistit, co mám pod maskou. Za to zaplatíš." Oči jsem měla pevně zavřené. Slyšela jsem cvakáni pásku. Byla jsem připravená na konec mého klidného řivota. Byla jsem ochotna přijmout ten život, který pro mě bude prokletím.
"Nenávidím tyhle pásky. Vždycky se uvolní a pak mi padaj kalhoty." Slyšela jsem senseie. O čem to mluví? Že by mu to šlo špatně rozepnout?
"No, jak jsem řekl, udělala jsi hodně špatnou věc." mluvil dál Kakashi. neslyšela jsem už žádne zvuky. Takže už má kalhoty dole. Chci to vidět? NE!... Nebo jo? Chci vidět to, co mi zničí totálně celej život?... JO! otevřela jsem pomalu a opatrně oči. Čekala jsem tam polonahého senseie. JEnomže on byl oblečený. Díval se na mě. Co má asi za lubem?
"A za to musíš zaplatit." pokračoval. Už jsem čekala že to příjde. Stáhne si kalhoty a... a...
"Takže za trest budeš celej den přivázaná ke kůlu. Budeš o hladu a jestli se odsud nedostaneš, což ti garantuju že ne, protože tohle je silnej provaz, ztratíš tak šanci získat rolničku." Uculil se Kakashi. Byla jsem udivená. Takž..., tohle všechno jenom proto, abych byla celej den přivázaná ke kůlu? O hladu? Nic víc? PANE BOŽE MILUJI TĚ! Málem jsem z oka upustila několik slz štěstí. Prohlížela jsem si Kakashiho od hlavy až k patě. Jak jsem si mohla myslet, že někdo s takovou postavou, milým hlasem a uklidňujícím pohledem, by mohl znásilnit malou holku? Jsem úplně pitomá.Oddechla jsem si.
"Takže ty si tady odpikávej trest a já mizim." řekl Pacaši a zmizel. Hlavou mi probíhalo spoustu myšlenek. Měla jsem v hlavě guláš. Nechám to bejt. Už není co řešit. Kakashi Hatake není pedofil a to je hlavní.
Chtěla jsem si vyčistit hlavu, a začít přemýšlet o tom, jak se odsud dostanu. JEnomže...prostě to nešlo. V hlavě jsem měla totální maglajz. Fajn, takže tady budu bůh ví jakou dobu stát, abych si urovnala myšlenky. A to bude trvat dlouho.
MEzitím co jsem tam tak stála, jsem ucítila, jak se mi trošku pohnul límec od trička. Co to..? Že by.. Mimi? Moje druhé zvířátko? Supér, konečně někdo kdo... no jo... ale jak mi může v téhle situaci pomoc žížala? Očima jsem zabloidilak límci, a tam na mě koukala Mimi. Očima jsem se snažila naznačit něco jako, že jí ráda vidím. Ona tam tak "stála" na límci a koukala na mě. Tu žížalu mám už hrozně dlouho. Ale ne tak jako Tokagera. Mimi jsem našla ve školce a prostě sem si jí nechala. KOukali jsme na sebe a já čekala co bude dál. Mimi se několikrát zakroutila, a potom si vydala k mému obličeji. Za chvíli jsem její studené tělo ucítila na tváři. Sakra co chce dělat? ... A pak mi to bylo jasné. Zavrtává se pod lepící pásku a ta se potom sloupne... snad. Hrozně to lochtalo. Ale taky to není nic příjemného, když se vám žížala plazí po obličeji. Když tam tak prolejzala, přemíšlela jsem, jak se dostanu z těch provazů. Protože tady mi Mimi asi těžko pomůže. Za nějakou dobu byla páska přilepená jenom na mé tváři, ale pusu jsem měla volnou.
"Děkuju Mimi." řekla jsem jí a žížala se zavrtala zpátky pod límec.Několikkrát jsem se pořádně nadechla a zapištěla. Snad mě Reno a Luna slyšeli. PO chvilce se ukázalo že jo. Z lesa vyběhla Luna. Ani nezaváhala a hned se ke mě rozeběhla.
"Sakra co to má bejt?" vyptávala se a kunaiem se snažila přeříznout provaz.
"To ti vysvětlím někdy jindy. TeĎ se musim dostat z toho provazu."
Za okamžik zašustilo listí a z lesa se vynořil Kakashi. Sakra! Blížil se k nám s rukama v kapsách.
"Takže ty by ses chtěla dostat ven za to cos udělala? Hmm... Ukaž oiroke a já tě pustím" a zaculil se. Cože?
"Reno zklapni." řekla jsem.
"Jo. Nedělej hovadiny a radši mi pomoz s tím provazem." řekla Luna docela naštvaně. Rano se proměnil zpátky na Rena a začal Luně pomáhat s provazem.
"Jakto že jste to prokoukli?" vyptával se Reno.
"Protože mě právě kvůli tomu Oiroke přivázel víš?" Štekla jsem na něj. Za chvilku byl provaz dole a já byla volná. Promnula jsem si zmožená místa.
"Musíme něco vymyslet. A hlavně, musíme se držet pohromadě." řekla Luna.
"Nó to se ti lehko řekne, držet pohromadě jenomže já se ještě pořád potřebuju vyčůrat víš? TEda... jestli jsem to už nepustila." Z pohledu na suché kalhoty jsem usoudila, že močový měchýř je naštěstí stále plný.
"Jéžiš Dor, tak pošli Tokagera ať se za tebe vyčůrá ne?" zanaříkal Reno.
"Ty Bebe, máme propojený mysli, né močový měchýře!" Zaťukala jsem si na čelo.
"A nevydržíš to?" koukla na mě Luna prosebně.
"Promiň, ale myslím že už prasknu." omluvně jsem se na ní podívala a odešla za křoví. Snažila jsem co nejrychleji. Reno a Luna se proměňovali na Kakashiho. To už vymnysleli nějakou strategii? Už jsem si oblékala kalhoty ale zaslechla jsem Kakashiho senseie.
"Co to má znamenat?" řekl sensei. Já jsem zkoprněla. Luna a Reno byli zrovna proměnění na Kakashiho. Rychle jsem se dooblékla a dívala se na ně.
"Tohle není nejlepší taktika jak mě dostat. Ale to je vaše v blbost. Já chci vědět. Kde je tahle." A ukázal prstem ke kůlu. TAkže mám asi průser. Nejlepší bude, když se taky proměním na Kakashiho a on mě potom nebude moci najít. Z rukou jsem vytvořila pečeť a s pomocí slůvek jsem se proměnila na Kakashiho senseie. Vyrazila jsem k nim. Všichni na mě koukali.
"TAkže... kdo z vás je Doragon?" Ptal se Kakashi. My jsme tam jenom tak stáli. Ale pravej Kakashi začal probíhat mezi náma. Strkal nás, přemisťoval. Za chvilku jsem úplně ztratil přehled o tom, kdo je pravý Kakashi a kdo Luna a Reno. Tohohle chtěl docílit? No tak to se mu povedlo. Za chvilku byl klid. všichni 4 jsme stáli v kolečku.
"No super a jak teď poznáme kterej je ten pravej?" Řekl jeden ze senseiů. Hledala jsem pohledy každého z nich. NAšla jsem Luny pohled, kterým mi naznačovala, že pravý Kakashi je ten napravo ode mě. Super. TEď jenom počkat na signál. Zahlédla jsem Luny ruku, jak prsty ukazuje... 3...2...1... A Vrhli jsme se na něj. Za chvilku se přidal i třetí Kakashi. Všichni jsme se tam tak mlátili. Za okamžik jsem pravého Pacašiho ztratila, tak jsem prostě rozdávala rány všude kolem. Samozřejmě jsem taky schytala dost ran. Kopala jsem, rozdávala pěstí.
"POČKAT! Stop! Stop!" zakřičel jeden ze senseiů. "Všimli jste si že jsme jenom 3? HE?" Kakashi se rázem proměnil na Lunu. Pod okem se jí dělal monokl a mnula si ruku. Já se proměnila také zpátky. Někdo mě kopnul do břicha a dost to bolí. Pak se proměnil zpátky i Reno.
"No super. Takže pravej Kakashi je v tahu. Do háje!" Zanadával Reno, který se držel zezadu za hlavu. Mám takovej pocit že ta jeho rána na hlavě je moje práce.
"No a co teď?" Zeptala jsem se.
"To je otázka. TEď ho prostě musíme najít a zlikvidovat." Řekla Luna a křupla si kléouby na prstech, jen to zapraskalo.
"To se ti snadno řekne, jenomže zkus si najít jednoho chlapa v tak velkym lese." Oznámil Reno. Mimi mi vylezla na rameno. Když jsem se na ní koukla, tak mi v hlavě přepnul nějakej čudlík a já se vrhla k zemi. Byl tam kámen, který jsem odhrnula a začala hrabat v hlíně. Slyšela jsem ty 2 jak si povzdechli. Sedli si na zem a koukali na mě. Já se hrabala v hlíně jako mylí mimino, dokud jsem nenašla přesně to, co jsem hledala. V ruce jsem držela 2 žížaly. Potom se ten čudlík zase přepnul na normální režim. Já zatřásla hlavou a koukla se do dlaně. Chvilku jsem pozorovala žížaly a potom jsem řekla: "JE za náma, děcka." a podívala se na Rena a Lunu. Kámen jsem dala tam kde byl. POstavila jsem se na nohy a ti 2 mě následovali.
"HEj Dor, držim ti palce. Doufám že se trfí." Mrkla na mě Luna. Já se usmála a kývla.
"Mimizu no hari!" VYkřikla jsem. Žížaly dostali tvar dvou jehlic. Bleskově jsem se otočila a jehlice jsem hodila po Kakashim, který se zchovával za stromem. Očividně jsem ho překvapila. MEzitím, co se Kakashi vzpamatovával z žížalových jehlic, ho Luna přepadla zezadu. Skočila mu na záda a snažila se mu zablokovat aspoň jednu ruku. Já se k nim rozeběhla taky. Než jsem mu stačila dát ránu. Kakashi se Luně vyvlíkl a rozeběhl se směrem, kde se schovával Reno. Sensei ho asi neviděl, protože Reno mu podkopl nohy. Kakashi se svalil na zem a my se na něj seběhli. Než jsme ho obklopili, tak se postavil, ale utéct už nedokázal. JEnomže se zrovna začali ozávat rány, utrpěné v bitce senseiů. Rány začaly bolet a já se div nesvíjela bolestí žaludku. POvěsila jsem se Kakashimu na záda a Luna se mu pověsila na ruku. Reno se začal sápat po rolničkách. Snažila jsem se ho svalit na zem, ale on se držel na nohou. Luna Sebou házela všude kolem sebe, protože jí zablokoval ruce. Reno si vykloubil rameno a druhou ruku mu držel Kakashi, takže se po rolničkách sápal zubama. Luna kolem sebe začala kopat a potom své kopance mířila přímo do Pacašiho rozkroku. Jednou se málem trefila, ale Kakashi uhnul, takže ho kopla do stehna. Jak Kakashi uhnul, rolničky přiblížil přímo k Renovi. Reno už je měl v puse, jenomže je nemohl ukousnout. Když škubnul hlavou, v ústech mu zůstala jedna rolnička. Ta na Které pracoval Tokagero.
"Dobře DOST!" Řekl Kakashi přiškrceným hlasem. To asi proto, že jsem ho trošku dusila. Malinko. Všichni jsme ho pustili a Reno se zakuckal a rolničku vyplivnul na zem.
"Sakra, málem jsem jí spolknul." řekl a ještě si několikrát odkašlal. Chvíli si držel vykloubené rameno, ale pak si ho zase nahodil. Párkrát zakroutil rukou a podíval se na Kakashiho. Já jsem se chytla za břicho a Luna si ruku přiložila na oko, které už jí začalo pomalu ale jistě modrat.
"Fajn, jelikož jste pracovali jako tým a získali jste jednu rolničku..." říkal udýchaně a prohlížel si nás. Všichni jsme čekali co teď řekne.
"... jste dokončili tuto zkoušku. Ale dám si na vás bacha... smradi." Když řekl slovo "smradi" vrhl po mě vražedný pohled. Já mu pohled oplatila a ruku na bčichu jsem stiskla o něco více, protože mi začalo kručet v žaludku.
"No, myslím že je čas si dát něco k jídlu. A taky bych se o vás mohl dozvědět pár věcí."
"SUPÉÉÉR, ŽRÁDLÓÓ" Vykřikla jsem s Lunou najednou.
"Vy jste hrozně nenažraný." zakroutil hlavou Reno.
"No... co kdybych vás pozval na ramen?" Řekl Kakashi a vzápětí se mu objevila kapička u hlavy.
"ŽRÁÁDLÓÓÓ!" Vykřikl Reno s rukama nad hlavou.
S Lunou jsme se na sebe podívaly, zakroutily hlavou a vzaly si batohy.
"Pacaši senseii... takže teď jsme oficiálně vašimi studenty?" Zeptala se LUna.
"No... teď už bohužel ano." svěsil hlavu Kakashi.
"YAHOO!" Vykřikla jsem a vzápětí mě následovali i Reno a Luna.
Vyrazili jsme všichni 4 k vesnici. Všem nám kručelo v břiše, kromě senseie. Já, Reno a Luna jsme šli vepředu a Pacaši šel za náma. Trošku jsem zpomalila, abych šla vedle senseie. Vysápala jsem se na něj a hodila mu ruku kolem krku.
"Ale řekněte sensei, že jsem byla kočka." mrkla jsem na něj.
"BYLA Dor... ale tohle na mě neplatí."
"Že ne? Málem jsem vám sundala masku." ušklíbla jsem se.
"věděl jsem že jsi to ty." Jó to určitě, takhle se taky umím vymlouvat. Pustila jsem Kakashiho a šla zpátky za těma dvěma a přemýšlela, co si dám k jídlu. Něco pořádnýho, velkýho a drahýho. Kakashi to platí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akaru Akaru | E-mail | 8. srpna 2011 v 12:03 | Reagovat

Tak ten je dobrej moc dobrej :D Zase sem se hezky nasmála no :D Ta bitka .. :D To né to bylo moc jakože :D Sem si to představovala a málem sem to smíchy ani nedočetla :D :D Prostě je to ÚŽASNÝ !!! :D :) Makej na dalšim páč je to luxusní !! :D :)

2 Doragon Doragon | 8. srpna 2011 v 12:16 | Reagovat

[1]: Týý vádo děkuju moc :D :D No když sme to s MEry vymýšleli my taky nemohli :D Za tu bitku vděčim Mery :D :D

3 luna-yamakoto luna-yamakoto | Web | 8. srpna 2011 v 16:42 | Reagovat

Kámo.. :D :D já sem čůrala smíchy. :D :D prej: Ale přiznejte, že sem byla koočka!!§ :D :D :D JAAJ :D Ty máš dost. nemůžu Mimizu no hari!! :D :D

4 Doragon Doragon | 8. srpna 2011 v 19:36 | Reagovat

[3]: Jí musim ještě pořádně upravit ten životopis :D Kujů :D

5 Luna-Yamakoto Luna-Yamakoto | 9. srpna 2011 v 19:51 | Reagovat

[4]: hele, a jakoooo.. kdy bude 6? ;)

6 Satsuki-chan :3 Satsuki-chan :3 | Web | 11. ledna 2012 v 22:07 | Reagovat

kks už som tu na 5 teším s ana 6 zajtra sa na nu vrhnem ;) super píšeš :* 8-)  8-)

7 Ania Ania | E-mail | Web | 13. ledna 2012 v 21:22 | Reagovat

Žížaly! Ž~í~ž~a~l~y~! Teda, totálně jsi mě dostala. A taky to ,,uznejte, že jsem byla kočka," jak, tohle je prostě moc. :D  :D

8 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 1. května 2012 v 20:41 | Reagovat

supér bolí mě pusa od tohotlemení... fakt super :-D

9 Kyunada Dovaile Kyunada Dovaile | Web | 8. května 2012 v 9:02 | Reagovat

já se nemohu přestat tlemit :DDDD musela jsem si potom dojít na záchod :DDDDDD já ty tvoje tewty přímo hltám <3

10 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 16. května 2012 v 21:31 | Reagovat

TO je dokonalý !:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama