PG 9.díl-Jak Dor balí kluky

26. srpna 2011 v 23:24 | Doragon |  Příští generace
Jak Doragon Balí kluky? :D


"Balit kluky?" polkla těžce Luna.
"Co jsi takový nesvá?" koukla jsem na ní.
"No, je mi teprve 12. Nikdo nebude chtít malý děcko. A já kluky ještě nebalila." bylo na jejím hlase znát, že je trošku nervózní.
"Sakra holka, nebuď nervní. To si piš, že kluky berou mladice. Si myslíš že jedou po starejch ženskejch? NÉÉÉ. KLuky mají rádi holky, které jsou tak trošku.. no.. víš... takhle. Kluci rádi zaučujou. Víš jak to myslím... Maj rádi nezkušený holky. Všechno je jednou poprvé" mrkla jsem na ní a šťouchla jí loktem. Luna se chytla za to místo, kam jsem jí dloubla.
"Takže počkej.. to jako.. ty už jsi.. no.. to.. víš.. zkušená?" vykulila oči. Samo, vždyť já už flirtovala s tolika klukama.
"JIstě že jo. Jsem profík. Můžu tě něco přiučit hele."
"Počkej.. to jako.. jako .. jako přiučit?... čemu?.. jako TOMU?"
"No jasný, čemu jinýmu asi. Je to snadný." Proč se pořád tak hloupě vyptává?
"A kdy to jako chceš...?"
"No to je fuk, třeba tě můžu seznámit s nějakejma trikama cestou za nima." pokrčila jsem rameny a ukázala na dveře. Luna opět hlasitě polkla.
"POčkej to jako venku? Mezi lidma?" zvedla obočí.
"No jasný, co je na tom? Ve městě je rušno. POslouchat nás nebudou."
"A ty si myslíš že jsou slepí??... Ježiš marjáá že já se o tom s tebou bavit. Pro boha..." otočila se ke mě zády.
"Co je za problém? Převlíkni se do něčeho fajnovýho a jde se za klukama prcku!" Vhtěla jsem jí podrbat na hlavě, ale ona hned ucukla.
"Nesahej na mě!!" hráblo jí?
"Co je?" nechápala jsem.
"Běž ode mně dál. Prej zaučím tě. Fuj. Co si myslíš že jsem? Já nejsem na holky. A o tobě jsem si taky nemyslela že bys mohla... na mě.. svou kamarádku... fuj.." Jo tak o tohle jde... ZAčala jsem se smát na celé kolo.
"Holka tys to špatně pochopila. Copak si myslíš že bych mohla? s Holkou? kór s tebou? Teda jako nic špatnýho v tom nehledej. Nemám na mysli, že bys byla ošklivá, ale že jsi má kámoška. Neměla jsem na mysli styk... Ale flirt.. chápeš?" pořád jsem se smála...Luna tam chvilku stála a potom se začala smát také.
"No nejsem pako?" oznámila.
"A ne malý" podrbala jsem jí za hlavě a to už se nechala.
"Počkám dole!" křikla jsem na ní mezi tím, co se Luna krášlila. Scházela jsem schod po schodu a najednou.. BUM!! ozvala se strašná rána. Né buďte v klidu, nic se nestalo. To jsem jenom já spadla ze schodů a slušně si namlela.
"Doragon, všechno ok?" ozvalo se z koupelny.
"Jsem v pohoděé!" křikla jsem a sbírala se ze země. Místo toho, abych se ujistila, jestli jsem v pořádku já, jsem prošmátrala límec trička. Vytáhla jsem Mimi a oddychla si. Je v pořádku. Teprve, když jsem se ujistila, jsem Mimi zase schovala a zjistila, že mě bolí zápěstí. Cítila jsem nějaké bodání při žížalí kontrole, ale hlavní byla Mimi. No, to bude v pohodě. Luna pořád ještě nešla, tak jsem si sedla na zem a kousla se do palce tak silně, že mi začala téci krev.
"Kuchiyose no jutsu!" řekla jsem a položila ruku na zem. Kolem mě se objevil malý obláček kouře a poté, co se kouř rozplynul jsem uviděla svého ještěra.
"Bobíšků, tak je ti líp?" On totiž chudáček měl takovou malou nehodu s Pacašim. Tokagero už byl v pořádku. Oddychla jsem si podruhé. Dala jsem si Tokagero na pravé rameno, kde vždycky "seděl". Bolest v zápstí byla intenzivnější a začalo rudnout a natékat. Snažila jsem se to rozhýbat.
"Co to bylo za ránu?" řekla Luna, která již sestoupila ze schodů. Na sobě měla své klasické oblečení, ale bylo vidět, že si dala záležet na svých vlasech. 2 úhledné copy jí splývali až k pasu.
"Nic, spadla jsem ze schodů a asi si narazila uápěstí."
"Ty jsi trubka viď? Ukaž to... hmmm... hele to se za těma klukama asi nepůjde co?" koukla na mě. V jejích očích jsem viděla jiskřičku naděje. Takže ty za nima nechceš? Žádný takový. Budeš se učit kamarádko, jinak zůstaneš na ocet.
"Žádný takový, za klukama se p§jde, i kdybych měla obě nohy zpřeražený a zlámaný. Víš, naražený zápěstí se dá taky využít. KLuci jsou potom starostlivější... " prohlédla jsem si ji od hlavy k patě.
"Chceš taky zlomit nohu?" zeptala jsem se a myslela to smrtelně vážně.
"Né to je v pohodě." zavrtěla důrazn hlavou. "já si nějak poradím."
"No.. když myslíš.. tak jdeme..." vyšly jsme z domu a díky Tokagerovi jsme za krátko viděli siluety 3 lidí, mezi kterými byla 100% Tamashi. Sestra má totiř samozřejmě taky ještěra. Tedy ještěrku, Tokamaru. Je to holka a ještěři se navzájem vycítí.
"Támhle, to musí být oni." ukázala jsem na skupinku a vyrazila k nim rázným krokem.
"Dor, počkej. je to dobrý nápad se teď zabývat klukama? Myslím tím, no, co kdyby chtěl sensei s něčím pomoct? Co když nám přidělí misi a on nás nebude moci najít?"
"Luníku, zlatíčko. Teď prostě máme volno. Jasný? A kdo ví jak dlouho tu budou? HEle, že ty máš pro Pacašiho slabost? Nakreslila jsi dokonalý portrét, teď vys bla radši s ním, než s takovejma pěknejma chalanama.. že na to něco bude?"
"Néé prosimtě za koho mě máš? Co jsem abych se zapletla do učitele? Nejsem žádná slepice. Já mám svůj rozum!" Hájila se.
"No, tak dobře. Ale z tohohle se nevyvlíkneš." čapla jsem jí za ruku a skupinka k nám byla čím dál tím blíž.
"Hele, vypadá to na nějakýho hnědovlasáka... hele a to druhý má světlý vlasy. hmmm... Hlavně se pořád usmívej ano? Ale né jako dement. Takovej slabý nenucený úsměv. Jasný?"
Luna kývla. Pustila jsem jí ruku a začala jsem tozeznávat obličeje. sakra ti kluci byli dost pěkní. Dělala jsem, že jsem překvapená.
"ÁÁ Tam, opět se setkáváme." mrkla jsem na ní.
"Tentokrát v míru." kávla na mě a usmála se.
Hnědovlasý kluk si nás s Lunou prohlížel od hlavy k patě.
"Hele, Tam, neseznámíš nás?" prohlásil brunet.
"Jistě, Ehm.. tohle je Doragon, má mladší sestra a tohle je Luna, její kamarádka." Kývla jsem s Lunou klukům na pozdrav. "A tohle je Agito" ukázala na hnědovlasého " a tohle Nowaki." kývla na světlovlasého.
"Hmm.. těší mě." usmál se Agito. Tamashi se na něj divně koukla. ŽE by ti 2 spolu něco měli?.. hmm. nééé. To né. KOukla jsem se na Nowakiho a zachytila jeho pohled. Přešla jsem k němu a hodila mu ruku kolem krku.
"Nazdar hošku, mám výdrž a slabost pro blonďatý." Usmála jsem se.
"No, zapomněla jsem dodat, že sestřička je trošku cáklá." Zaťukala si na čelo. Nowaki se kouknul zase na mě. Já na něj mrkla, vyplázla jazyk a zase ho pustila.
"Holka, ty máš kuráž. To se musí nechat." Pochválil mě Agito.
"Ona má větší kuráž jak King Kong." prohlásila Tamashi. Stoupla jsem si opodál a zabouchala si 2x na hruď jako opice.
"Kong je o proti mě loozer." všichni propukli v smých. Jako poslední se dosmála Luna, takže byl slyšet její melodický hlásek.
"A co ty kopretinko? Ty máš kuráž?" zkouknul jí Agito. Luna se začervenala.
"No, ehmm..." víc z níá nevypadlo.
"Aha, takže ty budeš taková tichounnká.. že?" Promluvil Nowaki. Měl moc hezký hlas. Takový hluboký a něžný.Všimla jsem si, že je Luna čím dál tím víc nervózní.
"No, ona si teď prožila hrozně těžké trauma a teprve se s tím vyrovnává." vymyslela jsem si.
Agito k ní přistoupil a pohladil jí po hlavě.
"Páni, jsi rozkošná." Luna se mu koukala přímo do očí. Stoupla jsem si tak, abych Agita a lunu odřízla ode mě, Nowakiho a Tamashi.
"Nó tak jak jste na tom? už jste něco vymysleli?" měly jsem na mysli dárek k svátku pro bráchu.
"Nó, pár nápadů bychom měli, ale nemůžeme se rozhodnout." houkla Tam. zpozornila jsem. Jak bylo slyšno, Luna a Agito si spolu začali povídat. Z luny už opadla všechna nervozita. To je dobře. Holka, na to že jsi začátečník si vedeš perfektně.
"Hele, teď mě napadlo..." vzpoměla jsem si na knihovnu, výlohu a knihu, kterou jsem dnes viděla. "Co takhle poslední díl *Flirtovacího ráje*?" koukala jsem na jejich reakci.
"Myslíš, že tohle náš sensei čte?" zeptal se Nowaki.
"Jasně, tuhle jsem u něj našla všechny dosud vydané díly. Do jednoho jsem nahlédla, ale nestihla jsem toho moc přečíst. Nové vydání by mu udělalo velkou radost." usmála jsem se.
"POčkej, ty znáš Zacka?" kouknul na mě Nowaki.
"Jasně, Tamashi je jeho sestra, já jsem Tamashina sestra. Z toho vyplývá? Jsem Zackova sestra." mrkla jsem. Ach teorie....
Nowakimu se rozsvítilo. "Že já si to neuvědomil dřív. No jasně. No, ale je tu zádrhel. Ta kniha je ale jen pro dospělé. Nám jí neprodají."
"Mě ano" mrkla jsem. Zack se zatvářil trošku pochybovačně.
"Má takovou speciální oblbovací techniku víš?" objasnila mu Tamashi. Kývla jsem na souhlas.
"Fajn, takže my ti dáme peníze a skočíš tam?" zeptal se Nowaki.
"Jasně, žádnej problém." usmála jsem se.
"Co tu špekulujete?" ozvala se Luna.
"Hele mladej, dej sem peníze. Máme nápad." Žekla Tam a vytahovala z Agita zbytek potřebných peněz.
"Jdu koupit dárak pro Zacka." objasnila jsem Luně. Tamashi mi dala do ruky peníze.
"POčkejte, musím se někam schovat, aby mě nikdo neviděl."
"Uděláme kolem tebe kroužek." řekla Luna a všem se to zdálo jako dobrý nápad. Vytvořili kolem mě kruh, aby na mě nebylo vidět. Složila jsem z rukou pečeť.
"Mládeži, sledujte a učte se. Oiroke no jutsu" objevil se oblak kouře, ze kterého jsem vystoupila. Byla jsem vysoká, pěkné křivky, velká prsa. Modré tričko s velkým výstřihem mi zajistí pár let na víc a stejně tak i minisukně.
"Týý vole.. teda. pardon.. ale tohle.. tééda, seš fakt kus.!" úžasl Agito.
"Tak tohle bych si nechal líbit." prohlásil Nowaki. mrkla jsem na ně a vyrazila do knihkupectví. Za chvilku jsem se vrátila zpátky s posledním dílem ´Flirtovacího ráje.
"Téda, abych řekla pravdu, nevěřila jsem že ti to prodají." přiznala se Tamashi.
"Měla jsem štěstí že tam byl ten dědek. Nemohl odtrhnout oči od mého hrudníku, takže jsme i ušetřili" Podala jsem jim knihu a nějaké peníze. "Prý že taková krásná slečna si zaslouží slevu."
"No, ten dědek očividně není jediný, který nemůže odtrhnout oči od tvých vnad." začala se smát Luna a já se podívala na Nowakiho, sledujícího můj dekolt.
"Koukání zdarma. Ale sahání už něco stojí." prohlásila jsem a nahnula se tak, aby byl dekolt viditelnější. Klukům se zaleskly oči, ale vzápětí jiskřičky zhasly. Proměnila jsem se totiž zpátky. Uviděla jsem totiž Rena, kráčejícího k nám.
"Někdy příště pánové."
"Nevadí, i tak jsi hezká." hezký kompliment od Nowakiho jsem oplatilo sladkým úsměvem.
"Cože? Zase jsem to prošvih? to snad není pravda. Já jí nikdy nestihnu." Zanaříkal Reno.
"O hodně přicházíš kluku." zalitoval ho Agito.
"No... tak nic no.. co sem to.. co jsem to.. jó to jsem to, máme jít okamžitě za Tsunade-sama. Máme misi."
"Já jsem to věděla." povzdychla si Luna.
"Jó na tyhle věci máš čuch. Už se těším. naše první společná mise." měla jsem radost.
"No tak my musíme jít. Tak někdy ahoj." rozloučili jsme se s klukama.
"Dor, zase se někdy ukaž, mám výdrž a slabost pro prsatý." houknul Nowaki. rozesmála jsem se a odcházela jsem v Lunině a Renových Patách.
"Hmmm.. typyckej puberťák..." zamumla Reno.
"Neboj, tebe tohle čeká taky." poplácala ho po zádech Luna.
Páni. Tohle vypadá na super den. POznali jsme super kluky a teď půjdeme na naší první misi. Takže jdeme na to.
"Víte kam to kráčíme prdi?" vmýsila jsem se na své másto mezi Rena a Lunu a chtla je kolem ramen.
"Že by do kage budovy?" houkla Luna.
"No.. to je taky možnost.. ale víte kam ještě?"oba zavrtěli hlavou.
"Jedeme vstříc osudům dámi a pánové. Zavřete dveře, nevystrkujte končetiny z oken a připoutejte se. Páč tohle bude jízda!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Akaru Akaru | E-mail | 26. srpna 2011 v 23:39 | Reagovat

HUstý !! Tak jako nejvíc bylo jak si se proměnila :D Luxusní kémo makje na dalšim dokud je čas :)) ;)

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 26. srpna 2011 v 23:55 | Reagovat

Tak tomuhle, milí soudruzi, se říká NÁTĚR! :D :D fakt super. :D prej hošku, mám výdrž a slabost pro blonďatý. :D PROPPER SE VYPLATÍ! :D si zabila tvl! :D

3 Doragon Doragon | 26. srpna 2011 v 23:59 | Reagovat

[2]: Já?? TY si zabila!!! Propper se vyplatí!! :D :D

4 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 27. srpna 2011 v 10:05 | Reagovat

[3]: :D :D :D no dyď jo ne? :D

5 Sasoa Sasoa | 7. ledna 2012 v 19:20 | Reagovat

Koukání zdarma. Ale sahání už něco stojí. - táto veta mi pripomína film: Ľadovo ostrí

6 Ania Ania | E-mail | Web | 14. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

*snaží se přes záchvaty smíchy zformulovat něco kloudnýho* tak tohle je mazec, fakt že jo. Prý: koukaní zdrama, ale sahání už něco stojí. xD Ty jsi génius normálně, víš to? :D

7 Kyunada Dovaile Kyunada Dovaile | Web | 8. května 2012 v 10:24 | Reagovat

bože xDDDDDDDDD já z toho nemohu :DD

8 Strange ghost :3 Strange ghost :3 | Web | 11. května 2012 v 20:12 | Reagovat

tak ten konec je luxusní :-D
chtěla bych být Doragon :-D je fakt bezva :3

9 Ria the Evil Ria the Evil | E-mail | Web | 16. května 2012 v 22:41 | Reagovat

"Chceš taky zlomit nohu?"
"Nazdar hošku, mám výdrž a slabost pro blonďatý."
Sakra ty mě chceš zabít?! XDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama