Září 2012

"Obíhání"

25. září 2012 v 18:12 | Doragon
Tento článek by měl plnit funkci prakticky stejnou jako FB nebo skype co se týče SB a obíhání.
Pokud někdo nemá můj skype, nebo si mě nechce přidávat, to samé s Facebookem (oba kontakty najdete v menu i s youtube kanálem).
Je to něco místo obíhání, protože pro mě už je obíhání spíš jako povinnost než něco, co by mě bavilo, protože je vás opravdu hodně :) (né že by mi to vadilo, ba právě naopak! *-* :D)
Pokud chcete na něco vědět můj názor, chcete komentář ke článku a tak dále a nechcete tedy požít ani skype ani Fb, můžete to napsat sem :))
A nebojte se, že jenom otevřu odkaz, napíu nějaký blábol a mažu... NE!!!
Povídku poctivě přečtu (v tomto případě po mě asi moc nehctějte přečíst něco jako moje debilně dlouhatánský PG... jinak bych se asi zabila, kdyby vás tu bylo více xD), obrázky pečlivě prohlédnu a všechno :))
Takže já doufám, že si takhle nějak aspoň trochu vynahradím to, že neobíhám. Pro mě je tato možnost mnohem pohodlnější a doufám, že vám to snad nebude vadit :))
Předem Arigato moc za pochopení a za přečtení článku *-* :))

Reklamy

25. září 2012 v 18:04 | Doragon
Ták jo... xDD Reklamy... já si myslím, že to snad nějak rozepisovat nemusím a že každý pochopí :D
PRÓSTĚÉ! Sem si dávejte reklam kolik chcete... rozhodně nezaručuju, že tam půjdu, pokud mě popis fakt nezaujme. Ale když vám to udělá radost pleskněte si to sem... ;)
Pro oblíbený a SB je tu jiná rubrika :))

Chceš být "SB?"

18. září 2012 v 21:05 | Doragon |  SB
Táák jo děcka... :D :)
No... asi takhle. Jelikoš jsem to nejhorší SB na celém světě, rozhodla jsem se následovně.
Pokud bude chtít být někdo "SB" musí počítat s tímto...:
> Bohužel, nemám čas, chuť a ni náladu obíhat. ALE!!! Pokud i přes to se mnou chcete mít spřátelený blog, počítejte s tím, že já vás budu mít zveřejněné v menu.
> Pokud vážně stojíte o můj názor, komentář, like, ozvěte se mi na Facebook (v menu), nebo na můj skype (v menu). A já si UDĚLÁM!!! čas na to, abych se podívala na vaši jakoukoliv tvorbu, či něco jiného. A pokud ne, tak mě k tomu musíte prostě dokopávat!! xDD
> Taky jsem se rozhodla, že nastávající SB krapet promažu... :)
(Kayo a spol., Kira, Aya, Elise a Luna jsou v suchu ;) xDD)
Tákže kdo stále ještě stojí o to, abych ho tu měla v seznamu SB, byla bych ráda, kdyby se tu jenom zapsal :)) Stačí přezdívka a adresa blogu a důvod, proč mě chcete mít za SB :D :))) Co se vám tu líbí a naopak, co by jste raději změnili :)) Budu ráda za každé komentáře.
TÁKŽE!!!
Aktualizace/třídění/ proběhne někdy příští týden, pokud na to nezapomenu xD
Co nastane přibližně za týden? Vlastně... nic moc... xD Jenom vymažu celý seznam ( pěti výše zmíněných blogů) a přidám všechny. co se sem zapíší :)
POZOR!!! To, že se sem nestihnete zapsat do týdne, neznamená, že máte smůlu. Můžete se sem připisovat kdykoliv, takže tenhle článek berte i něco jako nábor na Sb ;))
Předem děkuji za pochopení a za... za všechno!! :))) Hlavně za to, že se vůbec chodíte :))
ARIGATO GOZAIMASU! ♥♥

Tak čágo bélo Minna-san a těším se na vaše komentáře :P

My little pony - pictures

9. září 2012 v 20:48 | Doragon |  Obrázky
Umm ták jo... možná to je závislost... možná..! Dobře tak jo.. :? :D Ale!! Prostě!! ♥♥♥ :D MLP!!
No... kdo to nemá rád, raději ať odstoupí. Protože zde je předváděčka obrázků My little pony..! :D
Snad poznáte, o koho jde :)) Krom prvního obrázku tedy xDD
1. Ummm ták jo. Hnedka na úvod je obrázek mého bratra... xDD
Zbytek "Perel" najdete v CČ ;))


AWESOME PMV!

7. září 2012 v 12:00 | Doragon |  Novinky ze světa Matrixu!
Umm.. takžéé... xD Někteří z vás určitě vědí, že jsem blázen do My little pony...! xDD (Nehcápu, proč to tolik lidí odsuzuje... :? Však je tam kolikrát i humor pro teenagery a kolikrát se i já sama zamyslím nad tím, jak se chovám ke svým přátelům a "přátelům" a jak oni ke mě.)
No... každopádně.. tenhle článek není nic pro někoho, kdo MLP nemá rád... xD Pro ty, kteří mají zájem se kouknout na jedno naprosto supr-luxus-fantas-megálně-bombasticko-dynamitní video... je tu tohle!! xD
Naprosto dokonalý!! ♥♥♥

PG 57.díl-Eso 1

6. září 2012 v 14:50 | Doragon |  Příští generace

Další dílek PG je tu! :)


Ito brothers!

5. září 2012 v 15:04 | Doragon |  Zakku
CHA CHÁÁ!! xDD
Ták jsem našemu Zakkuovi vytvořila bratříčky *-* :D Zakuo (blonďák) Vznikl teprve nedavno. Za jméno vděčím Kiruš-sama, že mi s tím pomohla :D *-* No a Zekk (strakatá kráva) byl vytvořenej dneska ve škole :D :) Tak snad se budou líbit všichni Itovci *-*
New Design

1. září 2012 v 22:46 | Doragon |  Novinky ze světa Matrixu!
Nyáááá!!!
Představuji vám novej kábatek!! *-* Za který chci strašně moc poděkovat Kiruš!! ♥♥♥ Je nádhernej a já jsem z něj naprosto unešená!! ♥♥
Musím říct ale, že jsem se dlooouho rozmýšlela nad tím, že ho změním, protože ten minulý, který byl od Kayo jsem si nehorázně moc oblíbila ♥
Ale ono to chce jednou za čas taky změnu ;)
A jsem ráda, že jsem se rozhodla o new lay. Protože je dokonalej!! *-* Je s mou OC postavou Harukou, kterou mnozí z váš jistě znají ;)
Kiře strašně moc děkuju ♥ Strašně se mi to líbí!! Jak jsem to viděla, tak NEKECÁM!! Huba dokořán!! xDD Je to nádherný!! ♥♥
Arigato ♥♥