PG 58.díl-Eso 2

2. listopadu 2012 v 11:41 | Doragon |  Příští generace
Zaobírala jsem se pouze kápem a to byla chyba. Zezadu se ke mně připlížil jeden z těch prasáků. Chytnul mě pod krkem a druhou rukou mi kunaiem mířil do prostřed břicha. Tokagero se mi schoval do kapsy kalhot a já měla trošku strach o Mimi v límci.
"Ani se nehni, nic nezkoušej, protože jinak ty i tví kámoši přijdete o život." špitl mi do ucha a pomalu mě natočil k ostatním. Luna seděla svázaná na zemi a vedle ní Reno, Kiro, Aya i Ito. Kápo se sbíral ze země a kulhal k nám. Dvě z jeho ochotných loutek k němu hned přiběhly a začaly ho podpírat. Poslední z nich hlídal mé spoutané kamarády.
"Holka... dovoluješ si na špatnýho. Tohle tě bude moc mrzet." Zachraptěl a při každém jeho klopýtnutí sykl bolestí.
"To VY jste si vybrali špatné soupeře." Zakřenila jsem se na něj a snažila kontrolovat své sebeovládání. Jinak bych mu musela plivnout do toho jeho ošklivého obličeje. Podívala jsem se dolů a zpozorovala Tokagera, jak se plýží ven z mé kapsy a potom jak si to peláší k mým přátelům. Šikovný a chytrý chlapec.
"Už mě nebaví ti pořád vyhrožovat. Udělám radiká-" mlčel. Hleděl kamsi za mě. Ohyzda, co mě měl v šachu se i se mnou otočil tím směrem a já spatřila 2 postavy.
Jeden z nich celý spocený vláčel druhou postavu za sebou. Potom jí odhodil skoro až k mým nohám. Spoceného chlapce jsem nikdy neviděla, ale toho na zemi jsem poznávala až moc dobře... Byl to ten smraďoch, se kterým jsem bojovala dřív.
"Zabila ho... ta mrcha ho zabila!" Ukázal na mě a histerčil.
Cápek se se mnou otočil napůl ke kápovi a já měla tak výhled i na mé přátele. Všichni nepřátelé byli až příliš zaujatí mrtvolou, než aby dávali pozor na své rukojmí a tak si nemohli všimnout, že Tokagero lítá mezi provazy a uvolňuje tak mé přátele. Kápo chvíli mlčel... potom se začal třást a vrhl na mě nenávistný pohled. A pak vykřikl.
"DOST! Zabijte je! Všechny! I s NÍ!" Pohodil hlavou ke mně.
Kluk co mě držel odtáhnul zbraň od mého břicha dál, aby se mohl napřáhnout a poté mi kunai zabodnout hlubocho do mých orgánů. Jenže to nestihl.
Všechnu svou chakru jsem totiž dala do vlasů, které mě ovinuly. Gumičky praskly, vlasy se prodloužily a stl se z nich něco, jako velký štít s ostrými hroty, které propíchly kluka na skrz.
"Eso čílo 2." otočila jsem se na své přátele, kteří už měli jejich hlídače v šachu a potom jsem se zašklebila na kápa.
"Ty... TY!!!" křičel. Pak udělal rukou nějaké gesto a na mě se vrhnul kluk, který přitáhl mého dřívějšího protivníka. Bojovala jsem s ním dlouho a když už jsem měla navch, v dálce zazněl zvuk sirény. Kde by se tu sakra vzala siréna? Kápo strnul.
"Dost! Zevřete je. Nemáme čas. Svažte je a hoďte do sklepení." Rázem přiběhlo mnohem více posil. Co to sakra je? To je nějakej gang? Snažila jsem se utéci, ale chytli mě 2 z nich a jejich pevné sevření mi nedovolovalo se jim vykroutit z rukou. Koutkem oka jsem zahlédla, jak nahánějí ostatní.
"ZDRHEJTE PRYČ!" Křičela jsem. Vlekli mě rychle směrem ke skále. Bylo mi jasné, že se jim nevyvleču, ale brzdila jsem je, dokud mi Tokagero opět nevylezl do kapsy. Chudáček se tam motal mezi všema a nevěděl.
Koutkem oka jsem zahlédla Lunu, která ležela na zemi. U ní stál Kiro a Ito se snažil bojovat s jedním klukem. Aya a Reno už byli v jejich spárech. Ohlédla jsem se opět na Lunu a kluky.
"Vemte jí pryč! Hned! Zdrhejte!" Kiro se lítostivě podíval. Očividně nás tu nechtěli nechávat. Ale museli. Museli pro posily a hlavně... museli odvézt Lunu. Dali jí ti parchanti zabrat. Ale proč jí? Ito zasadil nepříteli omračující ránu. Společně s Kirem podepřeli Lunu a mazali pryč.
"Nechte je jít... rána se stejně nedožijou." řekl kámo směrem k dalším bouchačům, kteří váhali, jestli pomoci zajmout Rena a Ayu a nebo se vrhnout na Lunu s klukama. Pak se otočili na patě a pomáhali s Renem, který se cukal jak jen mohl.
Ayu museli chytit za ruce i za nohy, protože kopala všude kolem sebe.
Byla jsem tam zaujatá ostatníma a hlídala, co jim bouchači dělají, že jsem si nevšimla, jak jsme se dostali do... tmy?
Bylo šero a najednou.. úplná tma. Jako když se zhasne světlo v osvícené místnosti. neviděla jsem vůbec nic. Potom se rozsvítila louče a já zjistila, že jdeme něčím, co vypadalo jako tunel.
Vzpomněla jsem si na pohádky, které mi maminka vyprávěla před spaním a představila si tu trpaslíky s krumpáčma. Musela jsem se usmát.
Smích ale hned zmizel. Zahnuli jsme do prava... do leva... do prava a zase v levo... chodili jsme různýma zatáčkama a křižovatkama až jsme nakonec prošli velkými dřevěnými dveřmi, za kterýma se schovávala nevelká místnost. Byl tu stůl, židle, nástěnný věšák a na konci místnosti mříže. Hodily nás tam jako pytle brambor a zabouchli dveře. Masivním klíčem zamknuli na 2 západy a odešli.
Chvilku jsme udiveně seděli na zemi a po tom, co jsem se rozkoukala jsem se zvedla a začala mřížemi lomcovat.
"Copak jsem sakra nějakej prašivej křeček, abych musela trčet za železnejma tyčema?!" Neozvalo se nic.
"Víte co to je?" zeptal se Reno a prozkoumal mříž. "Tohle je průser." Nasadil Not Bad face a uznale pokýval hlavou. "Ty mříže jsou z nějaký tvrdý slitiny."
"Ty jseš mi nějakej znalec!" odsekla jsem.
"Musíme se dostat ven." nevnímal mě.
"Nepovidéééj! FÁKT?!" řekla jsem užasle a to už si všiml podtónu v mém hlase. Zakroutil očima a zavrtěl hlavou.
"PUSŤTE NÁS VÉÉÉN!" Lomcovala jsem s mřížema. Skákala jsem, házela sebou ze strany na stranu a snažila se mříže ohnout. Vypadala jsem jako gorila.
"Jsi blázen, pokud si myslíš, že nás pustí." řekl Reno a posadil se vedle Ayi.
"Ale já o sobě nikdy netvrdila, že jsem normální." řekla jsem a pokračovala. Po chvíli jsem to vzdala... ruce jsem měla plné mozolů.
"Co je tohle sakra za lidi, že nechají 13letý hajzlíky za mřížema?" Řekla Aya zkroušeně a objala si kolena.
"Na studený zemi..." přidal se Reno a také si kolena objal. Já jejich pozici napodobila a také se podívala na zem před sebe.
"A bez hajzlu..." dodala jsem.
"Hmmm hmmm." přikývli uznale ti dva. Nakonec se Reno oklepal.
"Bez hajzlu? Bez záchoda?" Vytřeštil oči. A tehdy jsme si to plně uvědomily i já s Ayou. Vylítli jsme k mřížím a začali do nich všichni bušit. Hulákali jsme na celé kolo, dokud někdo nepřišel.
"Proč proboha ten zatracenej randál?" nalítl tam nějaký nabubřelý tlouštík.
"Pokud máme bejt zavření za mřížema, požadujeme celu s hajzlem!" Křičela jsem a tlouštík se na mě jen nechápavě zadíval.
"Toaletu..." uvedl na pravou míru Reno. Tlouštík vypadal, že mu to došlo a tak kývl. Dívala jsem se na něj a za ním u dveří zpozorovala hromadu cihel. Proč tu mají sakra cihly? Zdi jsou z kamene a oni tu mají cihly. Zavrtěla jsem hlavou.
"No, jedna cela by tu byla. Tlouštík přešel k cele a vytahoval klíč. Strčil ho do zámku a líným pohybem ruky ho otočil. Cvak. Otevřel dveře a my se vyřítili ven takovou rychlostí, až jsme ho povalili na zem. On s velkým žuchnutím dopadl a ještě u toho podivně hekl. Utíkali jsme ke dveřím a k hromadě cihel. Koutkem oka jsem ho viděla, jak se s těží jako želva převrací ze zad na břicho. Potom mě něco praštilo. Do ruky mě zasáhl kámen. Chytla jsem se za místo, které mě tzačalo bolet. Budu tam mít pěknou modřinu. Zastavila jsem se a otočila se na něj.
"Ty po mě kamenem, já po tobě cihlou!" vyřkla jsem a vzala cihlu z hromady, kterou jsem po něm mrštila. Trefila jsem ho přímo do kebule a jeho to omráčilo.
Vyběhli jsme ven ze dveří a před námi byla dlouhá chodba v pravo i v levo.
"Musíme do prava... odtud jsme přišli, nějak bychom se mohli tudy dostat ven." Řekla Aya a vyrazila kupředu, My jí byli okamžitě v patách.
Běželi jsme asi 4 minuty, kdy nás zastavili další smraďoši. Okamžitě nás chytili a vlekli zptáky do cely. Cestou se k nám přidal i Kápo.
"Vy... vy... červy!" křikl.
"Dovolte abych vás opravil. Červy jsou bezobratlí a oproti nám lidem mají trošku jinak stavěné tělo." Kápo na něj zavrčel. "Ale jen... nepatrně." Reno nasadil Pokerface a když mu jeden ze smraďochů oštědřil ránu do žeber, nechal toho.
"Kde je Kiyoshi! Co jste s ním udělali?!" Křičel. A my se na něj dívali jak na blbce. Jakej Kiyoshi? "Kiyoshi... Silnější kluk... KDE JE?!" Ptal se.
"Jo ten hroch!" vzpomněl si Reno.
"Jakej hroch?!" Soptil jeden ze smraďochů.
"No pokud nám ON může říkat, že jsme červi, tlusťoch má mnohem blíž k hrochovi než my k červům." Řekla Aya kurážně a skřížila ruce přes prsa. Jeden smraďoch jí málem uštědřil pěknou ránu do hlavy, ale já si stoupla před Ayu a svou rukou jsem jeho ránu zastavila.
"Zůstal tam ležet." Porkačoval Reno.
"Ale tam není...!" Zavrtěl hlavou kápo.
Došli jsme do naší bývalé cely a tlouštík opravdu nikde. Namísto toho tam stála skupinnka dalších smraďochů, kteří zkoumaly místnost.
"TAK KDE LEŽEL? KDE TEDY JE, KDYŽ TADY BYL?!" Rozzuřil se kápo.
"Jak to máme vědět kde teď je?" Pokrčil Reno rameny.
Já si vybavila, jak tu byl tlouštík rozprostřen. Rozplácnutý jako obří přetékající lívanec.
"Tady ležel!" Ukázala jsem na místo na zemi. "Jak stojíš ty, ty, ty a ty..." ukazovala jsem na skupinku smraďochů. "... tady všude ležel." Roztáhla jsem ruce a zhruba naznačila velikost jeho obřího těla.
"Tyyyy...!" Řekl a uhodil mě do hlavy. Před očima jsem měla tmu a pak si nepamatuji vůbec nic....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kira-chan Kira-chan | Web | 2. listopadu 2012 v 19:27 | Reagovat

bombaaaa XDD TVL hlavně ten konec s tim hrochem xDDDDD

2 Dia Dia | 2. listopadu 2012 v 20:55 | Reagovat

whaaa, chudák Dor a ostatní... Ale ten hroch xD nebo ty hazlící v cele na studený zemi bez hajzlu xD zabitý

3 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 3. listopadu 2012 v 19:05 | Reagovat

Konečne nová časť! *___* wa!!! XD túto poviedku mám strašne moc rada n_n si šikovná !:D a hlavne nechýba sranda v tvojich poviedkach XD

4 Saskie Saskie | E-mail | Web | 7. listopadu 2012 v 17:14 | Reagovat

xDDDD ou nooou! xDDD no prostě úžasný!! xDDD vážně skvělej díl! :-D  :-D

PS: nechci tě opravovat nebo tak něco, o nic nejde, ale nemáš tuhle úžasnou povídku  v rubrice ^^

5 Aya Aya | E-mail | Web | 25. listopadu 2012 v 21:27 | Reagovat

kyááááááááááááááááá úža búža žuža lůža! božíííí *-* a hlavně vtipný =DDD

6 Flossieenvew Flossieenvew | E-mail | 25. července 2017 v 16:35 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

7 DavidGab DavidGab | E-mail | 29. července 2017 v 1:52 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудлаим отрицательные отзывы о Вас Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

8 Carolynvomma Carolynvomma | E-mail | 4. srpna 2017 v 22:26 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 Avia777Gets Avia777Gets | E-mail | 16. srpna 2017 v 22:55 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

билеты авиа кишинев дешево
купить билеты москва симферополь авиабилеты недорого
билеты +на самолет дешевые аэрофлот
купить авиабилеты дешево официальный сайт s7
авиабилеты +в ташкент дешево недорого акции

10 Avito321Pymn Avito321Pymn | E-mail | 28. září 2017 v 23:00 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

аккаунт варфейс купить авито
восстановить удаленный аккаунт на авито
научись зарабатывать деньги на авито и получи билеты на бали в подарок
восстановить аккаунт авито по номеру телефону
аккаунты warface на авито

11 AlysonAse AlysonAse | E-mail | Web | 8. října 2017 v 20:02 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/withdrawal-symptoms-of-tramadol>url</a> and deal with it.

12 BethanyOyc BethanyOyc | 21. října 2017 v 2:26 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://files.fm/u/wr3bbhhx>site</a> and deal with it.

13 Avito321Pymn Avito321Pymn | E-mail | 21. října 2017 v 20:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито как удалить свой аккаунт
купить кроссовки нью баланс на авито в спб
деньги в долг под проценты авито
развели на деньги на авито
как на авито восстановить аккаунт по номеру

14 BethanyPkn BethanyPkn | E-mail | Web | 26. října 2017 v 2:32 | Reagovat
15 BethanyPjy BethanyPjy | 27. října 2017 v 0:43 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and complained about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://vimeo.com/user72855779/about>website</a> and deal with it.

16 BethanyDvu BethanyDvu | 11. listopadu 2017 v 11:29 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=284512745286337&id=100011828404584>read more</a> and deal with it.

17 ElvaWqo ElvaWqo | E-mail | 26. prosince 2017 v 17:18 | Reagovat

апрапрапр

18 VirgilDor VirgilDor | E-mail | Web | 26. října 2018 v 1:10 | Reagovat

Доброго времени суток .
Ваш форум мне показался очень привлекательным и перспективным. Хочу приобрести рекламное место для баннера в шапке, за $1500 в месяц. Оплачивать буду через WebMoney, 50% сразу, а 50% через 2 недели. И еще, адрес моего сайта https://kiva-hack.ru - он не будет противоречить тематике?

Спасибо! Напишите о Вашем решении мне в ПМ или на почту boris1977gorbunov@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama