Leden 2013

PG 60.díl-Loučení

27. ledna 2013 v 10:46 | Doragon |  Příští generace

Tak zas nějakej ten šlágr.. -_- ne ale opravdu. Je to krátký a jak jsem dlouho nepsala, ... no... jde to poznat. Je to děs... -_- :D já ale doufám, že další díl budu řádně rozepsaná, protože nutně potřebuju, aby se další díl povedl uplně maximálně. Protože pečlivé čtenáře PG tohle určitě poznamená... MUSÍ!!... xDDD
Né tak... prostě se do toho musím dostat no... -_- :)


KLANík TOKAGé!!!

17. ledna 2013 v 7:17 | Doragon |  Novinky ze světa Matrixu!
Tak jo, pro všechny, kteří se přihlásili do klanu!!! :D
Na vědomost se dává, že všichni se přidají na naší FB stránku TADYYYYY!!!!!!
Jde o to, že se tam všichni domlouváme, vše je rychlejší atd :) Pokud se někdo rozhodne psát povídky, není problém je napsat na svj blog a na Fb hodit odkaz :)
Jelikož každý nemá blog, rozhodli jsme se takhle. Je to jednodušší :)
Pokud by jste rádi zůstali "Anonimní" a neradi dáváte FB takhle po všech možných lidech, můžete si založit nový FB, své postavy :)
(Já to tak mám taky xDD Jeden svůj a jeden "Dořky" :D)
Takže tak :))
Klan Tokage

13. ledna 2013 v 17:18 | Doragon |  Novinky ze světa Matrixu!
Tak jo, oznamuji, že náš Klan Tokage má stránku na Facebooku ^^ :D
Takže kdo je Tokagáč, ať letí sem ^^

https://www.facebook.com/groups/532464156773409/532465323439959/?comment_id=532466266773198&notif_t=group_comment

A ještě abych vám připomněla.. Tokage maj Kuchiyose ještěrku jo?.. :D Malou velkou, jak chcete.. :)
A ještě jedna věc... ve věku kolem 17-20 let se Tokagáč naučí spojit se s ještěrou, takže má pak takový špičatý zorničky (jako kočka ale u Kuro je hovno vidět xD) drápy, zuby a kůže se jim na některých místech toršku mění v šupinky barvy, jakou maj ještěru :) ale tot aky jen pokud chcete... :/ :D Teda má to každej, je jen na vás, esli o tom budete psát, kreslit atd :D :)

Nábor

13. ledna 2013 v 14:23 | Doragon |  Novinky ze světa Matrixu!
Ahój ^^ tak se vám opět hlásím.
Proč?
Protožééé... :D
Mě jedna holčina přivedla na jeden nápad... :) A to ten, že bych mohla udělat Nábor do klanu Tokage... :)
Upřímně... také jsem o tom přemýšlela, ale potom jsem to zavrhla. jednak jsem si myslela, že o to moc lidí stát nebude a jednak taky pro to, že je to další práce navíc. No a ona holčina mi navrhla, že bych mohla založit blog pro klan Tokage. Ale jelikož si sotva najdu čas jít sem, natož na RPC-blog (Ale fb stránku čekuju!! :D) tak pochybuju o tom, že bych byla aktivní i tam. No... ale... za pokus to sotjí, i když tomu moc šancí nedávám :) tedy hlavně spíš tomu blogu. Já osobně bych raději založila FB stránku, protože přecejen... tam chodí všichni... :D A mě se blog strašně pomalu načítá -_- což je taky jeden z důvodů, přoč jsem tu tak málo. Jsem zapálená do toho něco udělat, ale po dlouhém čekání mě přejde všechna chuť :D :/
No... a tak se vás ptám... jestli by měl někdo zájem vytvořit postavu do klanu Tokage :) A pokud ano, tak se ptám, co by bylo lepší. Jestli FB stránka nebo blog :) Jelikož mi Mini Diamond psala i něco o tom, že by se mohly psát i povídky, či tak něco.. :)
(Přemýšlela jsem i, že bych to flákala na tento blog... protože by mě to vlastně i nutilo sem chodit. Tento blog by se stal aktivnějším a mě samotnou by to nutilo sem něco přidávat :) Ale to je taky na vás :))

UPOZORNĚNÍ!!! Pro to, aby jste se přidali do klanu Tokage nemusíte nutně číst PG :) Což je pro ty, co se chtějí přidat a nechtějí číst dobrá zpráva :D Ale stačí, když si přečtete TENTO ČLÁNEK o tom, jak klan Tokage vznikl, jen pro informaci, aby jste věděli :)

Tákže... nábor... >>> Podmínky :D
Přezdívka:
Blog:
Jméno postavy: (křestní jméno) Tokage
Rod:
Věk:
------------------------------
A teď co se týče postav.
Každá postava musí mít oheň jako živel. Pokud postavě dáte ještě nějaký jiný elemetn, můžete, ale oheň musí mít vždycky :)
Jsou 3 rody (opravdu doporučuji přečíst výše uvedený článek o vzniku klanu, kde najdete i znaky rodů).
Můžete si vybrat, do jakého rodu chcete.

Midori (Zelená)

Jsou to optimisti. Rádi se smějí a jsou velmi chytří. Tento rod se zabývá hodně vědou, rádi se učí nové věci a oni sami jsou rádi učiteli. Zabívají se čtením ve hvězdách, léčitelstvím, filozofií a různými podobnými vědami. Mají rádi společnost.
Jsou známí pro svou vznešenost, obětavost a hrdost. Jejich oheň je mnohem silnější, než oheň členů Aka nebo Kuro, takže v souboji ohňů s těmito rody vyhrávají na plné čáře.
Obývají rezidenci ve skryté Listové v zemi Ohně.
Mají blonďaté světlé vlasy, takovou... normální... pleť, ale ne moc tmavou, spíše světlejší, ale taky ne moc. A zelené oči.


Aka (Červená)

Lidé z tohoto rodu jsou velmi moudří. Rádi se utápějí v knihách a svitcích. Nemaí rádi konflikty a pokud je to možné, snaží se jim vyhnout. Neradi se zůčastňují jakýchkoliv hádek, takže v tomto rodu vládne dokonalá harmonie.
Mají tmavší pleť (ale nelpím na černochách :D i když.. můžete... proč ne..? :? :D), hnědé vlasy a červené oči. Jejich druhým živlem je většinou vítr, ale není to pravidlem. Pokud ale tento živel mají, můžou se rovnat ohni z klanu Midori a tak se stávají velmi těžkým soupeřem.
Jsou sazení ve skryté Písečné vesnici v zemi Větru.


Kuro (Černá)

Lidé z tohoto klanu jsou velmi mocní. Známí pro svou sílu. Jsou schopni se ubránit v boji bez živlu. Dokáží dokonale ovládat svou zbraň. Jsou mistry v boji na blízko. Ovšem tito mají spíše stinné stránky, jsou sobečtí a výbušní. Ovšem jsou i vyjímky, ovšem nikdo nedokáže tak dokonale potlačit tyto zlé vlastnosti. V každém se skrývá i jen ždibec.
Oni jsou ti, kteří dávají přednost v boji se zbraněmi, než s živly. Jejich oheň je sice silný, avšak z rodů nejslabší. Také se nadání pro další živel objeví pouze zřídka. Tato ztráta jim ovšem dává na síle.
Mají černé vlasy a černé oči (Jedná se o duhovku. Vlastně jejich oko je jedna velká čočka. Duhovku nemají xD nejedná se o bělmo, to je bílé) a úplně tu nejsvětlejší pleť, skoro až bílou jako stěna.
Obývají zemi sněhu a žijí ve skryté Sněžné vesnici
(doporučuji nějaké teplejší oblečení, jinak ji m bude kosa xDDD)Tak jo... to by bylo tak nějak vše :))) jakékoliv otázky můžete pokládat na FB (odkaz v menu, přidávám si všechny) a nebo zde na blog :)
A.. ještě je tu jedna věc...
Ráda bych, aby jste se vyvarovali takovým těm věcěm, že mají v sobě démony a tak podobně... :) Jako nezakazuji vám to, ale byla bych radši, kdyby to tak nebylo :) Stejně tak, aby jste se vyvarovali tomu, že u charakteristiky budete psát, jak jsou to nejlepší Shinobi z vesnice atd. To chce být každý, ale nikdo nemůže být tak vyloženě nejlepší :) Ale nezakazuji vám to :) Prostě jen nechci vídat něco úplně extra přehnaného, ale je to jen na vás :)
Charakteristiku a postavu můžete napsat na svůj blog a nebo na Fb a prostě mi o tom dát vědět :)
Děkui za přečtení a případné "přihlášky".

A kdo ví? třeba se nám podaří společně rozvinou klan dál a budem slavní jako Mashibáci :P :D :D (vím, chci toho moc.. ale představa je to pěkná xDD)

A vsadím se, že jsem zapomněla plno věcí napsat... -_- ale momentálně si nevzpomenu na nic... :D takže zatím ČÁGO BÉLO ŠÍLENCI! ^.^

JO A JEŠTĚ!!!
Možná několik z vás dám i do povídky PG :) ale až za dýl :)
Ale... nic neslibuji... :)
Neslibuji to, že tam nebudete.. :D ale neslibuji ani to, že tam budete... :D Ale chtěla bych vás tam plesknout, aspoň nějak.. maloučko.. hrstku... :D :))