PG 60.díl-Loučení

27. ledna 2013 v 10:46 | Doragon |  Příští generace

Tak zas nějakej ten šlágr.. -_- ne ale opravdu. Je to krátký a jak jsem dlouho nepsala, ... no... jde to poznat. Je to děs... -_- :D já ale doufám, že další díl budu řádně rozepsaná, protože nutně potřebuju, aby se další díl povedl uplně maximálně. Protože pečlivé čtenáře PG tohle určitě poznamená... MUSÍ!!... xDDD
Né tak... prostě se do toho musím dostat no... -_- :)
Po tom, co jsem se tam opět pozvracela a Kakashi mě vzal do náručí, jsem byla taková malátná. Zavíraly se mi oči, ale spát se mi nechtělo. Oči jsem nemohla nechat otevřené dokořán.
"Kde jsou ostatní? Luna, Ito a Kiro?" zeptala jsem se. Ale problém mi to trošku dělalo, protože jazyk byl línej a tak z toho vyšlo jen těžko srozuitelné zabručení.
"Jsou v pořádku. Díky Ayi rodině se dostali bezpečně až domů. Vyslali jsme pátrací ninji a vaši rodiče se nedrželi po zadu. Tvoje rodina se s námi vydala sem a Ayi rodina je dovedla domů a potom se zabví těchle... eh... smraďochů. Jsme jim na stopě už delší dobu. Jsou to uprchlíci ze zvučné. Ještě děti." Odsekl si Kakashi. Když jsem si byla jistá, že jsou všichni v pořádku, byla jsem klidná. Pootočila jsem hlavu směrem k jeskyni a snažil se rozeznat rozmazaný obraz. Poznala jsem mámu těsně před tím, než jsem zavřela oči. A potom jsem ocítila, jak si mě přádavají a na čele jsem ucítila její polibek. Přitulila jsem se k ní a usnula.

Probudila jsem se doma. Třeštila mě hlava, ale to spíš z toho, že jsem vyskočila postele tak rychle. Hlava se mi zamotala a před očima temno.
"Blázne! Sedni si prosím tě, nebo si ublížíš." Posadila mě na postel Tamashi. "Ještě musíš odpočívat. Jsi hrozně zesláblá a musíš nabrat sílu." Usmála se na mě.
"Ale já jsem v pohodě. Vážně. Všehcno je cajk." Zazubila jsem se a ukázala vztyčené palce vzhůru, že je vše ok. Ale ona se nenechala obalamutit. Pohladila mě po vlasech, dala mi pusu na čelo a položila mě zpět do peřin. Vzpírala jsem se, ale je to větší ramič než já. Proti ní nic nezmůžu. Kór tedy, když jsem bez síly.
"A co ostatní? Mimi? Tokagero? Luna, Kiro-"
"Pssst... nevyčerpávej se. Mimi máš v akvárku. Bylo to náročné i pro ní. Tokagero se zotavuje, ale bude v pořádku. Ostatní už jsou také v pohodě. Ale také musí odpočívat, takže i ty." Usmála se.
"Ale já nechci odpočívat. Musím trénovat, abych nezapomněla všechno, co umím. Musím jít trénovat se Zackem." Chrlila jsem ze sebe páté přes deváté.
"Ne, ty se teď ještě prospíš a potom budeš moci trénovat." Usmála se. nechtěla jsem spát. Z hecu, abych ukázala, že jsem v pořádku, jsem měla oči dokořán... ale nakonec mě únava přece jen zkolila a já chrápala jako dřevorubec.


Druhý den ráno mi už bylo mnohem lépe. Včera jsem se přes den několikrát probudila, kdy za mnou byli kamarádi. S Lunou jsem se domluvila, že když mi bude dnes lépe, půjdu s ní a s ostatníma ven.
Když jsem se ládovala snídaní a nenápadně uždibovala kousky pro Tokagera, který mi seděl na rameni, přišel Zack ze svého pokoje a táhl za sebou velký batoh.
"Kam se chystáš poustevníku?" Uchechtla jsem se. On mi mou narážku opětoval rozcucháním hlavy a mě se clasy opět proměnily na hardcorové vrabčí hnízdo. Tak dlouho jsem se s tím patlala, aby to vypadalo trošku k světu a on mi udělá tohle. Zákeřňák.
"Zítra zase odjíždím na misi a vrátím se až za 6 měsíců." Usmál se, ale potom trošku posmutněl. Můj úsměv se vytratil a zlost se proměnila ve smutek.
"Už zítra?.. a Až za 6 měsíců?" nemohla jsem tomu uvěřit. Vždyť tu byl sotva 14 dní! A už zase odjíždí? A vrátí se za takovou dobu? "A... Tamashi jede s tebou?" Posmutněla jsem ještě více. Protože pokud jede on, tak jelikož je to Tamashi sensei, znamená to, že ona by měla jet s ním.
"Ano... ale ona se vrátí mnohem dřív. Tahle mise je velmi nebezpečná a já nedovolím, aby se jí... nebo celému týmu něco stalo." Ano.. tohle dělal Zack stále. Když byla mise až moc nebezpečná, nechával studenty tady... Tsunade s tím nebyla moc spokojená, ale jelikož je Zack jeden z nejlepších shinobi, nechtěla mu odpírat tu jedinou prosbu, kterou on měl. A to tu, že na nebezpečné mise bude chodit bez studentů. Takže s ním šlo více shinobi. "Odcházíme zítra brzy ráno. Ještě za tmy."
Byla jsem smutná. Náhle jsem měla celý den zkažený.
"A... co máš v plánu dneska?" Zeptala jsem se s obavami, že bude něco zařizovat a já ho tím pádem neuvidím.
"No... potřebuju si něco vyřídit. Ale to je na chvilku. Pak chci být doma." Usmál se. A já si řekla, že dnes musím schůzku s kamarády prostě oželet.

Zack vyšel za Hokage-sama a já šla na místo, kde jsme měli s Lunou sraz. Přišel tam s ní i Reno a Aya. Kiro s Item prý ještě spali.
"Víte... děcka... já s vámi dnes nikam nepůjdu." Řekla jsem trošku smutně.
"Jakto? Proč?" Ptala se Luna.
"No... Zack a Tamashi zítra odjíždí pryč. A Zack se vrátí až za půl roku a já chci být dneska s ním. Chápete..." usmála jsem se a doufala, že se nebudou zlobit.
"No... to je blbý... ale tak... já tě chápu." Usmála se Aya a dala mi ruku na rameno. "Já být na tvém místě, asi bych taky zůstala doma." Souhlasila se mnou a stějne tak i Reno.
Luna byla smutná. Hodně, ale nakonec také kývla. Domluvili jsme si další sraz na zítřejší den a já se vrátila domů.
Doma byla jenom Tamashi, která si balila věci. Tak jsem jí pomohla. Bylo mi smutno. Ale aspoň tu chvilku pobude Hana, když ti 2 budou pryč.
Mezi tím, co jsem pomáhala balit Tamashi, Zack dorazil domů.
"Hej Dor.... nechceš mi ukázat nějaký svoje nový tríčky? Hmm?" Pošklebil se na mě. A já pochopila, že je to vízva. zazubila jsem se, zkontrolovala Mimi a Tokagera a upalovala jsem za Zackem. Skončili jsme opět v takovém zarostlém lesnatém parku, kde spolu vždy trénujeme.
Vytáhla jsem na něj pár nových triků. Ale ani on se nenechal zahanbit a překvapoval mě.
Několikrát jsem se dost smáčela ve vodě, ale on neunikl mému ohni... který byl proti tomu jeho žáru jen plamínek zhasínající svíčky. Ale stejně jsem mu upálila prdel. To tedy ne že ne. On to zamaskoval. Já to viděla, jak mu hořela koudel... ne dobře... kecám... Rozdupal mě na plné čáře. Ale zlepšila jsem se. To uznal i on.
"Učíš se rychle prde." usmál se a pocuchal mi vlasy.
"No... ty ses taky docela zlepšil." prohlásila jsem jako by nic, a založila si ruce na prsou a dělala povýšenou. Zack se začal smát, chytil mě a hodil si mě přes rameno. Snažila jsem se mu vysměknout. Bouchala jsem ho do zad, kopala nohama a prosila ho, ať mě pustí dolů. Ale on ne. On se jen smál a vycházel z lesa. Když jsem mu nedala pokoj, sundal mě, zlechtal a opět si mě hodil přes rameno jako pytel brambor. Smála jsem se, ale stále jsem mu bušila do zad.
Trénovali jsme spolu velmi dlouho a už bylo šero. V dálce bylo vidět zapadající slunce. Já se přestala zaobírat tím, aby mě pustil na zem a už jsem se jen smála, protože vzpírat se mu, bylo marné.
Vyčerpaná smíchem a bráněním se, jsem si podepřela hlavu tak, abych viděla řádně na západ slunce. Místo slunce jsem ale zaostřila na něco jiného.
Byla to silueta postavy. Docela malé osoby, které se krčila a dívala se na nás zpoza rohu jednoho domu. A když jsem se zadívala pořádně, rozpoznala jsem Lunu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | Web | 27. ledna 2013 v 17:04 | Reagovat

Sugoíí! Ať už je tu další!^^

2 Saskie Saskie | E-mail | Web | 31. ledna 2013 v 13:10 | Reagovat

úžasný x333

3 Lairai Lairai | E-mail | Web | 1. února 2013 v 9:21 | Reagovat

je to dokonalý *-*

4 Aya Aya | E-mail | Web | 27. února 2013 v 12:04 | Reagovat

nynuuu kawaíí **-** docela mě pobavila mimi v akvárku =DD

5 Shiori Shiori | Web | 30. března 2013 v 15:29 | Reagovat

nááááádherný :-D

6 Flossieenvew Flossieenvew | E-mail | 26. července 2017 v 5:17 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

7 Flossieenvew Flossieenvew | E-mail | 26. července 2017 v 10:35 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

8 DavidGab DavidGab | E-mail | 29. července 2017 v 1:52 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить свои данные из поисковых систем Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 Mariaimah Mariaimah | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 4:14 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят интим-товары

Один из самых распространенных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться дополнительной симуляции эрогенных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь попробовать разные варианты, и вы точно найдете то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные игрушки для взрослых вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

10 Carolynvomma Carolynvomma | E-mail | 6. srpna 2017 v 4:22 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

11 AaauceNup AaauceNup | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:10 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

12 Avito777tync Avito777tync | E-mail | 16. srpna 2017 v 2:09 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

дать объявление +на авито бесплатно
авито томск бесплатно
регистрация +на авито бесплатная подать объявлений
пополнение авито
скидка мвидео через авито

13 Dannyjiz Dannyjiz | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 23:22 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

14 Matthiksutty Matthiksutty | E-mail | Web | 20. srpna 2017 v 23:03 | Reagovat

0114 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 4323

15 GeorgeMus GeorgeMus | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 13:01 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>преимущества млм, самый прибыльный сетевой бизнес</a>

16 Dol77larKiz Dol77larKiz | E-mail | 15. října 2017 v 20:05 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

17 Avito321Pymn Avito321Pymn | E-mail | 21. října 2017 v 13:17 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как сделать на авито несколько аккаунтов
счетная машинка для денег на авито
закрыли аккаунт на авито
взломали аккаунт на авито
из авито вывести деньги

18 BethanySos BethanySos | 31. října 2017 v 0:54 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=http://independencescience.co/user.php?login=brmckinley45&view=history>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama